Trænere

Skal du ikke være træner
i aalborg volley?



Som træner modtager du følgende goder:

Trænertrøje.

Træningsdragt.

Fri kontingent.

Teambuilding arrangement sammen med de andre trænere samt bestyrelsen.

Trænere i Aalborg Volley



Stephen Adjoh

Volleyliga herretræner & 1. Division dametræner

Mail: stephenadjoh@hotmail.com
Telefon: 81 71 75 43

therese haagen søndergaard

2. Division herretræner

Mail: therese.soendergaard@gmail.com
Telefon: 42 94 86 68

Larisa Visovan

Danmarksserie herretræner

Mail: Larisavoley@gmail.com
Telefon: 71 59 06 82

Dannie Madsen

1. Division dame ASSISTENTTRÆNER

Mail: dannie_m7@hotmail.com
Telefon: 40 19 77 21

Nicolai Aarup Nielsen

Danmarksserie dametræner

Mail: naarupnielsen@gmail.com
Telefon: 50 50 91 31

Johannes Borresen

Teen træner

Mail: johannes@the.homestead.dk
Telefon: 42 49 29 12

Mikkel Vestergaard

Volleyliga herre assistenttræner

Mail: mikkel.vestergaard@aalborgportland.com
Telefon: 61 40 30 00

Toke Olsen

Danmarkserie 1 dametræner

Mail: tokenolsen@gmail.com
Telefon: 25 59 77 32

Mikkel Bøgh

Danmarksserie dame ASSISTENTTRÆNER

Mail: mikkelabildsten@outlook.dk
Telefon: 27 16 66 71

Ane Nørskov Pedersen

Mix træner

Mail: ane9210@hotmail.com
Telefon: 26 69 03 35

Anna Moos

Begynder træner

Mail: anna-moos@live.dk
Telefon: 28 12 60 28

Maria Skov Larsen

Teen træner

Mail: mariaskovlarsen@gmail.com
Telefon: 50 44 63 33