Trænere

Skal du ikke være træner
i aalborg volley?



Som træner modtager du følgende goder:

Trænertrøje.

Træningsdragt.

Fri kontingent.

Teambuilding arrangement sammen med de andre trænere samt bestyrelsen.

Trænere i Aalborg Volley



Thomas Skifter Bertelsen

Volleyliga herretræner

Mail: tsbertelsen@gmail.com
Telefon: 21 25 50 69

Kasper Foldberg

2. Division herretræner

Mail: Kfoldberg@gmail.com
Telefon: 42 31 90 55

Anna Moos

Dame ungdom

Mail: anna-moos@live.dk
Telefon: 28 12 60 28

Morten Sonne

Danmarksserie dametræner

Mail: sonne-90@hotmail.com
Telefon: 28 29 38 76

Andreas Brix Georgsen

1. Division dametræner

Mail: Abrixg@yahoo.dk
Telefon: 40 61 62 61

Niels Nørskov Pedersen

1. Division dametræner

Mail: Niels1993@live.dk
Telefon: 28 68 70 92

Toke Olsen

2. Division dametræner

Mail: tokenolsen@gmail.com
Telefon: 25 59 77 32

Maria Skov Larsen

Kids/Teen træner

Mail: mariaskovlarsen@gmail.com
Telefon: 50 44 63 33